Serapark 5 fiyatları

Adana şehrine bağlı bulunan Seyhan ilçesinde Serapark 5 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Adana Grup İnşaat A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor.

Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 3 bin 500 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Serapark 5 projesi bünyesinde 72 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Serapark 5 projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 125 metrekare ile 185 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Gürselpaşa Mahallesi’nde inşa edildi. Serapark 5 projesi konum olarak da ilgi görüyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Serapark 5 projesindeki 2+1 konutlar 320 bin TL ile 340 bin TL arasındaki fiyatlarıyla alıcılarına sunuluyor. Bahsi geçen projedeki 3+1 konutların fiyatları ise 420 bin TL ile 480 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Telefon: 0322 261 95 95-0530 175 51 89

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın