Pazar, Şubat 25, 2024
Emlak Haberleri

Kordelya Park Evleri site özellikleri

İzmir’in en çok tercih edilen yerleşim yerlerinden biri olan Kemalpaşa ilçesinde, Pozan İnşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Kordelya Park Evleri konut projesi, toplam 15 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

Toplam 18 adet villadan oluşan konut projesindeki tüm yapılar tek katlı olma özelliğine sahip. Bütün konutların 3+1 tipte olduğu projedeki villaların büyüklükleri ise 189 metrekare.

Yüzde 80’i şimdiden satılmış durumdaki konut projesi, sahiplerine hemen teslim edilebilecek durumda bulunuyor.

Kordelya Park Evleri projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki villaların fiyatları, 1 milyon 150 bin TL ila 1 milyon 250 bin TL arasında bulunuyor. Kaba inşaatı tamamlanmış durumdaki villa projesinde, firma bünyesinde taksitlendirme yaparak konut sahibi olunabiliyor. Konut projesinden banka kredisi kullanarak villa sahibi olabilme seçeneği de mevcut. Konut projesi, sahiplerine hemen teslim edilebilir olması nedeniyle oldukça yoğun ilgi görüyor.

Kordelya Park Evleri konut projesinde; açık yüzme havuzu, hobi bahçesi, çocuk oyun alanları, fitness salonu, açık otopark ve kameralı güvenlik gibi birçok site özelliği mevcut durumda. Site içinde genişçe peyzaj alanları da yer alan proje, yeşil alanlarının genişliğiyle ilgi görüyor.

Isıtma sistemi olarak kombinin yer aldığı konut projesinde, villalarda jeneratör de var. Konut projesinde ayrıca şömine de mevcut durumda. Projede tüm sosyal donatılara ilave olarak bir de su deposu bulunuyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Kordelya Park Evleri konut projesi, Yukarıkızılca Merkez Mah. Yukarıkızılca Kemalpaşa Cad., 35740 Kemalpaşa/İzmir adresinde yükseliyor. Merkezi konumuyla yoğun ilgi gören konut projesi, alıcıya konforu ve şıklığı bir arada sunuyor. Konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor. Konut projesinde yer alan bütün villalar, müstakil bir yapıda tasarlandı.

Konut projesi ile ilgili bütün detaylı bilgilere 0232 374 5454- 0553 361 5194 numaralı telefonu arayarak ulaşılabiliyor.