Ataşehir Nilüfer Evleri nerede yükseliyor?

nilufer evleri

İzmir’in Çiğli ilçesine bağlı Mavişehir mevkiinde, Onag Yapı şirketi tarafından hayata geçirilen Ataşehir Nilüfer Evleri konut projesi, toplam 6 bin 792 metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

Merkezi bir konumda yer alan konut projesi, 6 blokta toplam 84 adet daireden oluşuyor. Hepsi 3+1 tipte dairelerden meydana gelen konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 183 metrekare ila 197 metrekare arasında değişiyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinin Aralık 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği tahmin ediliyor.

Ataşehir Nilüfer Evleri ödeme planı

Konut projesindeki dairelerin fiyatları, 700 bin TL ila 900 bin TL arasında yer alıyor. Konut projesinde yüzde 50 peşinat vererek kalan kısım için teslim tarihine kadar vade farksız taksit yapılabiliyor. Kaba inşaatı tamamlanmış durumdaki projede şu an 60 adet satılık daire mevcut durumda.

Ataşehir Nilüfer Evleri konut projesinde kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kafe, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi oldukça fazla sayıda sosyal donatı özelliği yer alıyor.

Ankastre beyaz eşyalarla donatılmış durumdaki konut projesinde, ısıtma sistemi olarak merkezi ısıtma sistemi ve yerden ısıtma sistemi tercih edildi. Asansörü bulunan konut projesindeki dairelerde ısı pay ölçer de mevcut durumda.

Deniz manzarasına sahip olan konut projesinde, bütün bloklar 7 katlı olarak tasarlandı. Blokların her katında toplam 2 adet daire yer alacak.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi; Mavibahçe, Egepark ve Kipa gibi alışveriş merkezlerine çok yakın mesafede yer alıyor. Toplu taşıma olanaklarına da çok yakın konumda yükselen konut projesi; tramvay durağına 500 metre, Çiğli İzban durağına ise 900 metre uzaklıkta konumlanıyor.

Ataşehir Nilüfer Evleri konut projesi, Ataşehir Mah. 8273/1. Sk. 35630 Çiğli/İzmir adresinde konumlanıyor.

Konut projesi ile ilgili bütün bilgilere 444 66 24 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün.