Avrupark Hayat projesi nerede

İstanbul ilinin Başakşehir ilçesinde Avrupark Hayat projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Cihan İnşaat imzası ile yaşama kazandırılıyor. Proje, bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlara da yer veriyor. Böylece modern mimarisi ile dikkat çeken proje, bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan talebine de yanıt verecek şekilde inşa ediliyor.

Proje, toplamda 42 bin 19 metrekarelik arsa alanında yükseliyor. Projede toplamda on üç blok bulunuyor. Bahsi geçen blokların kat sayıları ise üç katlı ile on üç katlı arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlanmış durumda. Projede bin 95 adet konut, bunun yanı sıra da 81 adet dükkan bulunuyor.

Projede yer alan konutlar nerede?

Projede yer alan konutlar Hoşdere Mahallesi, Hadımköy – Hoşdere Yolu Esenyurt’ta yükseliyor. Avrupark Hayat projesi birçok merkezi ve önemli noktaya yakın bir lokasyonda konumlandırıldığı için ilgi görüyor.

Projede yer alan dairelerin özellikleri neler?

Projede yer alan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Avrupark Hayat projesinde yer alan konutların planları 1+1’den 4+1’e kadar değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı. Konutların büyüklüklerine gelecek olursak, 1+1 daire tipindeki konutlar 56 metrekare ile 81 metrekare arasında değişiklik gösteren büyüklüklere sahipler. İnşa edilmekte olan 2+1 konutlar ise 74 metrekare ile 99 metrekare arasında değişiklik gösteren büyüklüklere sahip olacak şekilde tasarlanmış durumda. Projede yer alan 3+1 konutlar da 150 metrekare ile 190 metrekare arasındaki büyüklüklerde alıcılarına sunulmakta. Son olarak, projede bulunan 4+1 konutların büyüklükleri 206 metrekare olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede yer alan 1+1 konutlar 370 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Avrupark Hayat projesinde bulunan 2+1 konutlar 560 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Bahsi geçen konutlardan 3+1 daire tipindekiler ise 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor. Projede inşa edilmekte olan 4+1 konutlara gelecek olursak, onlar da 959 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Konutların 2021 Eylül’de alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0212 607 07 97

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın