Kent Park Panorama Evleri satışları devam ediyor! Fiyatlar ne kadar?

Kent Park Panorama Evleri Yozgat’ın merkezinde yükselmektedir. Coşkun Şirketler Grubu’na ait olan bu konut projesinin teknik özellikleri gelişmiş durumdadır. Her zaman sıcak su olanağına sahip olan daireler deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygundur. Bina temeli her türlü su baskınına karşı dayanıklıdır. Ayrıca çatılarda da su yalıtımı sağlanmıştır. Taş yünlü dış cephe ise şehir merkezinin gürültüsünü engellemektedir. Bununla birlikte blokların ikişer adet asansöründen bir tanesi yük asansörü, bir tanesi yolcu asansörüdür. Yük asansörünün sedye taşımaya da uygun olarak tasarlanmış olması önemlidir.

Kat hollerinde birinci sınıf zemin malzemeleri kullanılmıştır. Blok içindeki duvarlarda yangın dolaplarının yer alması, can ve mal güvenliği açısından önemli bir detaydır. Ayrıca daireler merkezi doğalgaz altyapısına sahip olarak teslim edilecektir. Projenin ortak kullanım alanlarındaki en önemli detayları ise açık ve kapalı otopark alanlarıdır. Yozgat satılık daire seçenekleri arasında bu kadar donanıma sahip olan dairelerin sayısı az olduğundan; bu konutlar için acele etmek gerekir.

Kent Park Panorama Evleri nasıl bir konuma sahiptir?

Kent Park Panorama Yozgat ilinin merkez mahallerinden Bilal Şahin Mahallesi üzerindedir. Çapanoğlu Kent Parkı ile karşılıklı olan daireler, adlarını bu parktan almıştır. Ayrıca şehir merkezinin en sessiz konumu bu dairelere ait olmaktadır. Yürüme mesafesinde pek çok okulun yer almasından dolayı dikkat çeken proje lokasyonu aynı zamanda Adnan Menderes Bulvarı’na da çok yakındır. İç Anadolu’nun en büyük yeşil alanları arasındaki Yozgat Kent Ormanı ise yaklaşık olarak 15 dakikalık mesafededir.

Projenin satılık daire fiyatları ne kadardır?

Kent Park Panorama Evleri fiyat konusunda farklı değerlerin mevcut olduğu bir projedir. Brüt 210 metrekarelik 4 + 1 daireler yaklaşık olarak 530 bin TL’dir. Ayrıca brüt 180 metrekarelik 3 + 1 odalı daireler 540 bin – 575 bin TL arasındaki fiyatlara sahip olmaktadır.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir