Ninova Life projesinde daire satışlarına başlandı

Ninova İnşaat kalitesi ile hayata geçen Ninova Life projesinin konutları, İstanbul’daki en pahalı daireler arasındadır. Konut projesinde daire satışları tüm hızıyla devam ediyor. Proje İstanbul’un Gaziosmanpaşa İlçesinde inşa edilmektedir.

Projede neler var?

Oda sayıları 2 + 1 ya da 3 + 1 olan bu dairelerin banyo sayısı, türlerine göre değişmektedir. Dolayısıyla 2 + 1 odalı dairelerin birer adet banyosu mevcut olurken 3 + 1 odalı daireler çift banyoludur. Tüm daireler üst düzey ısı yalıtımlı olarak inşa edilmiştir. Ayrıca herhangi bir deprem riskine karşı bloğun temeli için en kaliteli yapı malzemeleri kullanılmıştır. Deprem yönetmelikleri ile beraber yalıtım yönetmelikleri de proje için dikkate alınmış durumdadır. Bundan dolayı dairelerin hem ses hem de ısı yalıtımları İstanbul standartlarının üstündedir.

Gaziosmanpaşa satılık daire seçeneklerinden olan söz konusu daireler, büyüklüklerine göre şöyle sıralanır:

  • 2 + 1 Odalı daire seçenekleri: Brüt 110 metrekare – Net 90 metrekare
  • 3 + 1 Odalı daire seçenekleri: Brüt 145 metrekare – Net 120 metrekare

Ninova Life satılık daire fiyatları ne kadardır?

Bağlarbaşı Mahallesi satılık daireler konusunda lüks bir bölge sayılabilmektedir. Şehrin en donanımlı ve en gösterişli daireleri genel olarak bu civardadır. Ninova İnşaat’ın tek bloktan oluşan konut projesi de bu lokasyon dolayısıyla yüksek fiyatlara sahiptir. Ayrıca satışa çıkmış olan daire seçeneklerinin hepsi için kredi kullanılabilir. Dairelerin fiyatına uygun değerdeki takasla da değerlendirmeye açıktır. Bununla birlikte Ninova Life satılık daire fiyatları yaklaşık olarak şu seviyelerdedir:

  • Satılık 2 + 1 daire fiyatları: 840 bin TL
  • Satılık 3 + 1 daire fiyatları: 1 milyon 200 bin TL

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak isteyenler ise 0532 274 05 08 numarasını aramalıdır.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir