Nova Konutları Alpağut satışları devam ediyor

Ceylan Yapı İnşaat Emlak firmasının inşa etmekte olduğu Nova Konutları Alpağut Mahallesi’nde konumlanmıştır. Konut projesinde daire tipleri neler? Kaç tip daire var, bu dairelerin fiyatları neler?

Bolu şehir merkezindeki en büyük mahallelerden olan Alpagut; aynı zamanda Armağan Evler, Orkide Evleri, Yeşilbahçe Evleri, Lotus Evleri ve Defne Evleri gibi pek çok yeni konutun yükseldiği bir bölgedir. Sosyal imkanlar açısından oldukça donanımlı olan mahalle, inşaat firmalarının en çok tercih ettiği proje lokasyonlarından birisi haline gelmiştir.

Mahallenin Koray Aydın Bulvarı üzerindeki Nova Konutları, İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yakınlığı dolayısıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca Orhangazi Ortaokulu ve Mustafa Çizmeci Anadolu Lisesi sadece 4 – 5 dakikalık mesafede bulunur. Anadolu Otoyolu’na da yakın olan daireler pek çok otobüs durağı, market, park ve eczane ile komşu durumundadır.

Nova Konutları Alpağut projesinde satılık daireler ne kadardır?

Çanakkale Merkez satılık daire türleri arasına katılan bu konutlar kredi kullanımı için uygundur. Ayrıca brüt 175 metrekare – net 155 metrekare ölçüsündeki 4 + 1 odalı daireler 880 bin TL değerindedir. Nova Konutları Alpağut projesinde daire satışları tüm hızıyla devam etmektedir.

Projenin sahip olduğu teknik donanımlar nelerdir?

Bu konut projesindeki 4 + 1 odalı daire seçenekleri ısı yalıtımlı PVC doğramalara sahiptir. Modern dış cephe mantolaması, yazın ve kışın dairelerin konforlu olmasını sağlayabilecektir. Ayrıca tüm dairelerin duvarları ses yalıtım özelliklerine sahip olmaktadır. Bununla birlikte depreme dayanıklı olan bina temeli su yalıtımlıdır. Dolayısıyla konutlarda su baskını yaşanması neredeyse imkansızdır. Deprem riski dolayısıyla en iyi yapı malzemelerinin kullanılmış olması da önemlidir.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…..