Pazartesi, Aralık 11, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Karpay Newcity Konakları satışları devam ediyor

Karpay Newcity Konakları konut projesi konumu Kocaeli’nin Kartepe İlçesi’nde yer almaktadır. Bahsi geçen proje Karpay İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 2 artı 1 ara kat daireler ile 3 artı 1 çatı dubleksi daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Karpay İnşaat güvencesi ile geliştirilen projede her biri 3 katlı modern bir yapıya sahip konut blokları yükselmektedir. Site içerisinde konumlanan bu bloklarda 2 artı 1 ara kat daireler ile 3 artı 1 çatı dubleksi daireler yer almaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 ara kat dairelerin büyüklüğü brüt 108 metrekare ile 117 metrekare arasında değişmektedir. Ayrıca 3 artı 1 çatı dubleksi dairelerin büyüklüğü brüt 151 ile 185 metrekare arasında değişmektedir.

Konut projesi deprem yönetmeliğine göre inşa edilmiş olup birinci kalite malzemeler kullanılmıştır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde; çocuk oyun parkı, yeşil alan ve kamelyalar yer almaktadır.

Asansör ve merkezi uydu sistemi gibi birçok özelliğe sahiptir. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Şık ve kullanışlı led spot ve dekoratif ışıklandırma kullanılmıştır. Hilton lavabo, duşakabin, PVC doğrama ve duvar kağıdı uygulaması yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulanması yapılmaktadır.

Karpay Newcity Konakları konumu hakkında

Konut projesi, Kocaeli’nin Kartepe İlçesi Ataevler Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Merkezi konumda yer alan proje doğa ve şehir manzarasına sahiptir. Yakın çevresinde park alanı, alışveriş merkezi, eğlence merkezi, market, semt pazarı ve spor salonu bulunmaktadır. Üstelik hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur. Dolmuş, minibüs ve otobüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Karpay Newcity Konakları fiyatları hakkında

Karpay Newcity Konakları projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Brüt 108 metrekare olan 2 artı 1 ara kat dairelerin fiyatı 1.150.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 129 ile 145 metrekare olan 3 artı 1 dubleks dairelerin fiyatı 1.650.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (533) 701 46 54 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Diğer proje haberleri için tıklayınız…