Pazar, Nisan 21, 2024
Toki Haberleri

Trabzon Toki kura sonuçları isim listesi 2022

Trabzon Toki kura sonuçları isim listesi 2022 yapılan kura çekilişi ile belli olacaktır. Türkiye’de Cumhuriyet tarihinin en fazla sosyal konutun yer aldığı projesinde başvuru süresi bitmiştir. Başvuru süresinin bitme ile birlikte dikkatler kura çekilişlerine ne zaman yapılacağına çevrilmiştir.  Kura çekilişleri 7 Kasım 2022 tarihi itibarı ile başlamıştır. Toplu Konut İdaresi Başkanlı tarafından organize edilen kura çekilişleri devam etmektedir. Bu kapsamda Trabzon Merkez ve İlçelerinde kura çekilişleri de yapılacaktır.

Trabzon şehrinde yapılacak olan konutlar için ilk olarak Trabzon İlçelerinde kura çekilişi yapılacaktır. Daha sonra ise Trabzon Merkez Toki Konutları’nın kura çekilişi yapılacaktır. Trabzon Akçaabat Toki Konutları projesinde yer alan toplam 100 adet konutun ilk olarak 23 Aralık 2022 tarihinde yapılacaktır. Daha sonra Trabzon Araklı 4. Etap Toki Konutları projesinde yer alan 200 adet konutun kura çekilişi gerçekleştirilecektir.

Trabzon Akçaabat başvuruları kabul edilenler

Trabzon Araklı başvuruları kabul edilenler

Araklı’dan sonra Arsin Toki Konutları projesinde yer alan 90 adet dairenin kura çekilişi yine 23 Aralık tarihinde yapılacaktır. Ayrıca Çarşıbaşı Toki Konutları projesinde yer alan 166 adet konut, Düzköy Toki Konutları projesindeki 240 adet konutun kuraları çekilecektir.

Trabzon Düzköy Toki Konutları projesinden sonra Hayrat Toki Konutları projesinde yer alan 50 adet konutun kura çekilişi yapılacaktır. Ayrıca Maçka Toki Evleri projesindeki 158 adet konutun kurası çekilecektir. Ardından ise Sürmene Toki Konutları projesindeki 100 adet meskenin hak sahibi belirleme kurası çekilecektir. 23 Aralık 2022 tarihinde son olarak Vakfıkebir Toki Evleri projesindeki 150 adet dairenin kura çekilişi yapılacaktır.

Trabzon Düzköy başvuruları kabul edilenler

Trabzon Merkez kura çekilişi ne zaman?

Trabzon’un ilçelerindeki Toki konutları kuraları 23 Aralık 2022 tarihinde yapıldıktan sonra sıra Trabzon Merkez İlçe kuralarına gelmiştir. Trabzon Merkez Toki Konutları kuraları ise 24 Aralık 2022 tarihinde gerçekleştirilecektir. Ve son olarak ise Of Toki Konutları projesinde yer alan 150 adet konutun kura çekilişi yapılacaktır.

Kura çekilişi nerede yapılacaktır?

Trabzon Merkez Toki Evleri kura çekilişi Karadeniz Teknik Üniversite’nde yapılacaktır. Üniversite içerisinde Atatürk Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda kura çekilişi gerçekleştirilecektir. Noter huzurunda yapılacak olan kura çekilişi 23 Aralık 2022 tarihinde saat 10:00’da başlayacaktır. Ayrıca kura çekilişi Toki’nin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacaktır.

Toki proje listesi için tıklayınız…

projelerinde 2+1 ve 3+1 tip dairelerin yer alması planlanmaktadır. Bu konutların büyüklükleri ve fiyat bilgileri ise projenin ihalesi yapıldıktan sonra belli olacaktır. Ayrıca yapılan kura çekilişi ile vatandaşlar bir daire sahibi olacaklardır. Hak sahibi olup sözleşme imzalayan vatandaşlar evlerini borçları bitene kadar devredemeyeceklerdir.

Kırşehir Toki kura sonuçları isim listesi 2022

Tüm konutların kura çekilişi 23 ve 24 Aralık 2022 tarihinde Cuma ve Cumartesi günü yapılacaktır. Ayrıca kura çekilişi saat 10:00’da canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Trabzon toplu konut projelerindeki konutların hak sahipliği kuraları çekildikten sonra daire sahipleri belli olacaktır. Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Toki kura sonucu sorgulama sayfası için tıklayınız…

Trabzon Toki kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…