Pazartesi, Aralık 11, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Elite Concept Fikirtepe satışları devam ediyor

Elite Concept Fikirtepe projesi Şua İnşaat güvencesi ile ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Projenin konumu İstanbul’un Kadıköy İlçesi’nde yer almaktadır. 24.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde 3 blok ve toplam 785 adet daire bulunmaktadır. Dairelerin 1 artı 1’den 4 artı 1’e kadar konut seçenekleri mevcuttur. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Orta ve üst gelir grubuna yönelik tasarlanan Elite Concept Fikirtepe projesi 24.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Site içerisinde her biri 24 katlı 3 adet konut bloğu yükselmektedir. Bu bloklarda toplam 785 adet daire yer almaktadır. Bununla birlikte 26 adet ticari ünite mevcuttur. Daireler ise 1 artı 1, 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 1 artı 1 daireler iki kat planına sahip olup brüt 64 metrekare ve 76 metrekare büyüklüktedir. 2 artı 1 daireler üç kat planına sahip olup brüt 107, 137 ve 138 metrekare büyüklüktedir. 3 artı 1 daireler iki kat planına sahip olup brüt 107 metrekare ile 169 metrekare büyüklüktedir. Ayrıca 4 artı 1 daireler brüt 216 metrekare olmaktadır.

Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur. Projenin 10.000 metrekaresi sosyal alanlar ile yeşil alanlara ayrılmıştır. Sosyal alanlar içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, kafeterya, mini-çarşı alanı, yürüyüş parkuru, süs havuzları bulunmaktadır. Bloklarda insan ve yük taşıyan asansör sistemi yer almaktadır.

Bununla birlikte konutlar merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Daireler akıllı ev özelliklerine sahiptir. Elite Concept mobil uygulaması ile ısıtma, soğutma, alarm ve perde sistemleri uzaktan kontrol edilebilmektedir. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Elite Concept Fikirtepe konumu hakkında

Söz konusu konut projesi İstanbul İli, Kadıköy İlçesi, Fikirtepe Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Niyazibey Sokak Tepe Camii yanında yer alan D-100 otoyolunun hemen kenarında yükselmektedir. Göztepe metro durağı, projenin hemen karşısında bulunmaktadır. Üstelik projenin güneyinde Marmara Üniversitesi ile İstanbul Medeniyet Üniversitesi Hastanesi mevcuttur. Yarım saatlik bir yürüyüşle Bağdat Caddesine de ulaşabilme imkanına sahiptir. Akasya AVM, projenin batısında ve yaklaşık 20 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Bunun yanı sıra üst katlar deniz manzarasına sahiptir.

Elite Concept Fikirtepe fiyatları ne kadar?

Elite Concept Fikirtepe projesinde firma tarafından kişiye özel ödeme planları sunulmaktadır. Brüt 64 metrekare olan 1 artı 1 dairelerin fiyatı 3.000.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 107 metrekare olan 2 artı 1 dairelerin fiyatı 4 milyon 500 bin TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 169 metrekare olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 6.500.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0549 827 46 69 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Diğer proje haberleri için tıklayınız…