İnsaya Merter Konakları fiyat

İnsaya Merter Konakları projesi İstanbul Güngören-Merter’de hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Çet Yapı Turizm A.Ş. imzası ile yaşama kazandırıldı. Bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlara da yer veren projede 39 konut yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri neler?

İnsaya Merter Konakları projesinde yer alan konutlar beş farklı konut tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen konutlar 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 4+2 olarak tasarlanmış durumda. Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını beklediğini belirttiğimiz konutların büyüklükleri ise daire tipine göre değişiklik gösteriyor. Projede bulunan 2+1 konutlar brüt 130 metrekare, net ise 90 metrekare olarak tasarlandı. Bahsi geçen konutlardan 3+1 olanlar brüt 160 metrekare, net olarak da 110 metrekare olarak alıcılarına sunuluyor. Projede bulunan 4+1’ler 137 metrekare, 5+1 tipteki konutlar brüt 230 metrekare, 4+2 dubleksler ise 208 metrekare olarak planlanmış durumda.

Projede bulunan konutların fiyatları ne kadar?

Proje içerisinde yer alan 2+1 tipteki konutların fiyatları 1 milyon 150 bin TL olarak belirlendi. Projede yer alan 3+1 tipteki konutlar 1 milyon 311 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Hayata geçirilmiş olan 4+1 tipteki konutlar da 2 milyon 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Bahsi geçen projede bulunan 5+1 konutlar ise aynı şekilde 2 milyon 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Son olarak da projede yer alan 4+2 tipteki konutlar 2 milyon 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

İnsaya Merter Konakları projesindeki sosyal donatılar nelerdir?

Projede yer alan sosyal aktivite alanları alıcılar tarafından ilgi görüyor. Site sakinleri için kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı gibi sosyal donatılar bulunuyor. Projede aktivite alanlarının yanı sıra kameralı güvenlik ve kapalı otopark hizmeti de yer alıyor.

Projede yer alan konutların tümü hemen teslim durumunda. Eğer proje ile ilgili bilgi almak isterseniz 0212 662 3000 numaralı telefon hattını arayabilir ve proje ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın