Meydan Life nerede

İstanbul ilinin Sultangazi ilçesinde Meydan Life projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Dostlar İnşaat imzası ile yaşama kazandırılıyor. Proje kapsamında daire, ofis ve dükkanlar yaşama kazandırılacak. Son hazırlıklarına tüm hızıyla devam edilen projede 86 konut yer alıyor.

Proje nerede yükseliyor?

Meydan Life projesinde yer alan konutlar Cebeci Mahallesi, T. Caddesi, 2476 Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri neler?

Projede yer alan konutlar iki farklı tipte planlanmış durumda. Bahsi geçen konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Teslimlerine sayılı günler kalan projede konutlar 120 metrekare ile 135 metrekare arasında değişiklik gösterecek büyüklüklere sahip oluyor.

Detaylara girecek olursak, proje üç farklı bloktan meydana geliyor. Bahsi geçen bloklardan A bloğunda 36 adet 3+1, 4 adet 2+1 konutun yanı sıra 12 adet dükkan ve 18 adet de ofis yer alıyor. Projede bulunan bloklardan B bloğunda ise 20 adet 3+1 konut, 2 adet 2+1 konut, 2 adet de dükkan bulunuyor. C bloğunda da 22 adet 3+1 tipte, 2 adet 2+1 tipte dairenin yanı sıra 2 dükkan yer alıyor. Bu dükkanlar ise 170 ile 190 metrekare olarak tasarlanmış durumda.

Projede yer alan A bloğu 15 katlı olarak hayata geçiriliyor. Bahsi geçen bloklardan B blok ise 4 katlı olarak inşa ediliyor. Son blok, C blok ise 15 katlı olarak yaşama kazandırılıyor.

Meydan Life projesinde yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede bulunan 3+1 konutların fiyatları 600 bin TL’den başlıyor. En yüksek 3+1 konut tipindeki dairelerin fiyatları ise 700 bin TL olarak belirlendi. Projede yer alan konutların kira gelirlerinin ise 2 bin TL’den başlaması bekleniyor.

Meydan Life projesinden konut sahibi olmak isteyenler için yüzde 35 peşinat ödenmesi isteniyor, ardından kalan konut ücreti için de tapu tesliminde kredi kullandırılabiliyor.

Projede yer alan konutların 2019 yılının Mayıs ayında çalışmalarının tamamlanması ve ardından da alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor. Eğer proje veya konutlar ile ilgili bilgi almak isterseniz 0549 588 00 75 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz.

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın