Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak Haberleri

Nover Westlife hemen teslim

Nover Westlife projesi Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde hayata geçirildi. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Nover Yapı firmasının imzası ile inşa edilmiş durumda.

Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen proje, beklemek istemeyen alıcıların yanı sıra zaman sıkıntısı olan konut tüketicilerinin de ilgisini çekiyor. Satışların tüm hızıyla devam ettiği proje, bölgedeki daire ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış durumda.

On altı katlı tek bloktan meydana gelen Nover Westlife projesi, bünyesinde 129 adet konuta yer veriyor. Konut bloğundan bağımsız olarak da dört adet ticari alan projede bulunuyor. Proje, toplamda 6 bin 200 metrekarelik arsa alanında yükseldi.

Projede bulunan dairelerin özellikleri neler?

Projede yer alan konutlar iki farklı plandan meydana geliyor. Nover Westlife projesindeki konutlar 1+1 ve 2+1 olarak tasarlanmış durumda. Büyüklüklerine bakacak olursak, 1+1 daireler brüt 75 metrekare olurken net 65 metrekare olarak tasarlandı. 2+1 daireler ise brüt 105 metrekare büyüklükte, net ise 94 metrekare olarak alıcılarına sunuluyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken projede, konutların balkonları bulunuyor. Alıcılarına konforlu bir yaşamın kapılarını aralayan projede, daireler doğa manzarasına sahip olacak şekilde inşa edildi.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede bulunan 2+1 tipteki konutların fiyatları 249 bin TL olarak satışa çıkarılmış durumda. Projede yer alan 129 adet konutun 119 tanesi satıldı. Alıcılarını bekleyen konut sayısı ise 10 adet olarak belirlendi.

Nover Westlife projesinden konut sahibi olmak isteyenler için sıfır faizli olarak kredi imkanı verilerek farklı ödeme koşulları sunuluyor.

Site sakinleri için kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, kamelya gibi sosyal aktivite alanları yer alıyor. Ayrıca kapalı otopark, açık otopark, güvenlik ve kameralı güvenlik gibi hizmetler de bulunuyor.

Projedeki konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0532 640 17 56-0532 640 17 56