Bodrum Modern teslim tarihi

Muğla’nın Bodrum ilçesinde, bir Alman kuruluşunun Türkiye ortağı olan Leitert Bau & Co. KG şirketi tarafından inşa edilen Bodrum Modern konut projesi, toplam 27 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

17 blokta toplam 198 adet daire ve 15 adet müstakil tek katlı konuttan oluşan konut projesinde, 2+1 tipte ve 4+1 tipte konutlar mevcut durumda. Konut büyüklüklerinin 83 metrekare ila 109 metrekare arasında bulunduğu konut projesinde, konut büyüklükleri 83 metrekare ila 109 metrekare arasında yer alıyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konut projesi, sahiplerine hemen teslim edilebilir durumda bulunuyor.

Bodrum Modern konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler 89 bin euro ila 139 bin euro arasında, 4+1 tipteki daireler 139 bin euro ila 249 bin euro arasında fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Yüzde 62’si satılmış olan konut projesinde çeşitli ödeme seçenekleri bulunuyor. Konut projesinde yüzde 50 peşinat vererek 36 ay sıfır faizle vade yapabilmek mümkün durumda. Ayrıca peşin ödemelerde de yüzde 5 indirimden faydalanılabiliyor.

Bodrum Modern konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, SPA, restoran, kameralı güvenlik, iskele ve güneşlenme terası gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut.

Deniz manzaralı olan konut projesinde; su deposu, hidrofor ve jeneratör var. Balkonlu olan projede, rezidans hizmetleri de mevcut durumda.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi, merkezi bir noktada inşa ediliyor. Tuzla Koyu manzarasına sahip olan konut projesi, Bodrum Havalimanı’na 10 kilometre, Güvercinlik sahiline 2 kilometre, Bodrum merkeze ise 20 kilometre uzaklıkta hayata geçiriliyor. Konut projesi aynı zamanda Vita Golf Park ve Muğla‘nın en büyük AVM’sine de yürüyüş uzaklığında yer alıyor.

Bodrum Modern konut projesi, Boğaziçi Köyü, Tuzla Ovası Mevki Bodrum/Muğla adresinde yükseliyor.

Telefon: 444 25 94

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın