D Plaj Evleri nerede yükseliyor?

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Yalıkavak’taki Tilkicik Koyu’nda, Dimer Grup firması imzasıyla hayata geçirilen D Plaj Evleri konut projesi, toplam 10 bin 800 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Toplam 53 adet daireden oluşan konut projesinde; 1+1 tipte, 2+1 tipte ve 3+1 tipte daire seçenekleri mevcut durumda. Sahiplerine hemen teslim edilebilen konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 75 metrekare ila 231 metrekare arasında bulunuyor. Konut projesindeki bütün daireler, deniz manzarasına sahip.

Konut projesinde bahçe kat, orta kat ve teras kullanımlı üst kat daire seçenekleri yer alıyor.

D Plaj Evleri konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki dairelerin fiyatları, 1 milyon 700 bin TL ila 4 milyon 900 bin TL arasında yer alıyor. Konut projesinde, kişiye özel ödeme seçeneklerinden faydalanarak daire sahibi olmak mümkün durumda bulunuyor.

Konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa ediliyor.

D Plaj Evleri konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde, birçok sosyal donatı olanağı da mevcut durumda bulunuyor. Projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güneşlenme terası, vitamin bar ve projenin kendisine ait plaj gibisosyal donatı imkanları var.

Asansörlü olan konut projesi, ankastre beyaz eşyalarla donatıldı. Merkezi klima sistemli konut projesinde yerden ısıtma sistemi de kullanılıyor. Şömineli konut projesinde teras da mevcut durumda.

Konut projesinin yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı.

D Plaj Evleri‘nin konumu neresi?

Yalıkavak’ın en güzel ve kuytu koylarından biri olan Tilkicik’te inşa edilen konut projesi, alıcılardan oldukça yoğun ilgi görüyor. Konut projesi, Yalıkavak Mah. Tilkicik Mevkii 712 Ada 1 Parsel, 48990 Bodrum/Muğla adresinde inşa ediliyor. Denize sadece 20 adım uzaklıkta konumlanan konut projesinin hemen yanında da restoranlar, kuaförler gibi birçok sosyal olanak var.

Konut projesi ile ilgili detaylı bütün bilgilere 0 542 322 50 86 numaralı telefonu arayarak ulaşabiliyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın