Nover Westlife sosyal donatıları

Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde Nover Westlife projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Nover Yapı imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile bulunduğu bölgede dikkat çeken proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlara da yer veriyor. Bu sayede proje, bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra ticari konut ihtiyacına da yanıt verecek şekilde yaşama kazandırıldı.

Çalışmaları tamamlanan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Projede yer alan daire ve dükkanlar bu sayede zaman sıkıntısı olan veya beklemek istemeyen konut alıcılarının ilgisini görüyor.

Proje toplamda 6 bin 200 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Nover Westlife projesi bünyesinde 129 adet konuta yer verecek şekilde tasarlanmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri neler?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Nover Westlife projesindeki konutlar 1+1 ve 2+1 olarak yaşama kazandırıldı. Projede yer alan konutlardan 1+1 daire tipindekiler brüt 75 metrekare, net ise 65 metrekare büyüklüğe sahip. Bahsi geçen 2+1 konutlar brüt 105 metrekare net ise 94 metrekare büyüklüğe sahip olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutların sosyal donatıları nelerdir?

Zengin yaşam alanlarına sahip olan proje donatıları ile de dikkat çekiyor. Nover Westlife projesinde site sakinleri için kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve sauna gibi sosyal aktivite alanlarının yanı sıra Türk hamamı ve fitness merkezi de bulunuyor. Site içerisinde kamelya da mevcut. Konutların güvenliği ise kameralı ve normal güvenliğin sayesinde sağlanıyor. Site içerisinde açık otoparkın yanı sıra kapalı otopark hizmeti de veriliyor.

Nover Westlife projesinde yer alan daire ve dükkanlar hemen teslim durumunda.

Telefon: 0532 640 17 56-0532 640 17 56

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın