Bloque 17 fiyat bilgisi

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Eyüp ilçesine bağlı Kemerburgaz’da, Dayan Yatırım İnşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Bloque 17 konut projesi, toplam 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Tek blokta toplam 38 adet daireden ve 4 adet dükkândan meydana gelen projede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipte daireler bulunuyor. Konut projesindeki 1+1 daireler 64 ila 98 metrekare arasında, 2+1’ler 105 ila 151 metrekare arasında, 3+1 tipteki daireler 188 metrekare, 4+1 tipteki daireler ise 242 metrekare olarak belirlendi.

Bloque 17 konut projesi ödeme seçenekleri

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konut projesinin Şubat 2020 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Konut projesindeki 1+1 tipe sahip dairelerin fiyatları 630 bin TL’den başlıyor. Konut projesindeki 2+1 dairelerin fiyatları da 1 milyon TL’den başlıyor. Şu an 24 adet satılık dairenin yer aldığı konut projesinde, banka kredisi kullanarak ev sahibi olabilmek mümkün durumda.

Konut projesinde hangi sosyal donatılar yer alıyor?

Bloque 17 konut projesinde; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, buhar banyosu, masaj, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi birçok sosyal donatı özelliği mevcut durumda.

Merkezi ısıtma sisteminin tercih edildiği konut projesinde, dairelerde ısı pay ölçer de bulunuyor. Asansörlü ve resepsiyonu bulunan konut projesinde, ebeveyn banyosu ve balkon da var.

Konut projesi hangi noktada yer alıyor?

Ailelere uygun bir şekilde inşa edilen Bloque 17 konut projesi, Göktürk Merkez Mah. İstanbul Cad. Kemerburgaz-Eyüp/İstanbul adresinde yer alıyor. Yeşili ve maviyi bir arada alıcıya sunan konut projesi, şehrin karmaşasından uzak, huzurlu bir yaşam vadediyor.

Toplu taşıma olanaklarına kolay ulaşım sağlanabilen bir noktada yer alan ve merkezi konumuyla dikkat çeken konut projesi; metroya ve havalimanına yakın bir konumda yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili bütün bilgilere 0212 3256783 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın