Bloque 17 nerede

İstanbul ilinin Göktürk ilçesinde Bloque 17 projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Dayan Yatırım İnşaat imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Proje, tek bir bloktan meydana geliyor. Modern mimarisi ile bulunduğu bölgede dikakt çeken proje toplamda 8 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Alıcılarına dairelerin yanı sıra dükkanlar da sunan proje, bu yönü ile dikkat çekiyor. Bloque 17 projesi, bölgedeki daire ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde yaşama kazandırılıyor.

Projede yer alan konutlar nerede?

Projede yer alan konutlar Göktürk Merkez Mahallesi, İstanbul Caddesi’nde konumlandırılmış durumda. Kemerburgaz mevkiinde yaşama kazandırılmakta olan proje alıcıların ilgisini çekiyor.

Projede yer alan konutların özellikleri neler?

Projede toplamda 38 adet konut, konutların yanı sıra da 4 adet dükkan bulunuyor. Bloque 17 projesinde yer alan konutlar 4 farklı daire tipinden meydana geliyor. Projede bulunan konutlar 1+1’den 4+1’e kadar değişiklik gösterecek şekilde tasarlanmış durumda. Büyüklüklerine gelecek olursak, projede yer alan 1+1 konutlar 64 metrekare ile 98 metrekare olarak hayata geçiriliyor. Bahsi geçen konutlardan 2+1 daireler de 105 ile 151 metrekare olarak planlandı. Projede yer alan 3+1 daireler 188 metrekare olarak inşa edilirken, 4+1 daireler de 242 metrekare olarak yaşama kazandırılıyor.

Bloque 17 projesinde yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede yer alan 1+1 daire tipindeki konutların fiyatları 630 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Bloque 17 projesinde yer alan 2+1 konutlar ise 1 milyon TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projede, satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Site sakinleri için açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi gibi sosyal aktivite alanları yer alıyor. Proje kapsamında ayrıca kapalı otopark, resepsiyon ve kameralı güvenlik hizmeti de bulunuyor.

Projede yer alan daire ve dükkanların alıcıların 2020 yılının Şubat ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0212 3256783

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın