Referans Plus Evleri nerede

Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde Referans Plus Evleri projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Referans Yapı imzası ile yaşama kazandırılıyor. Yıl sonunda tamamlanması planlanan projede çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje iki konut bloğundan meydana geliyor. Proje, bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Ticari alanlar ile alıcı ve yatırımcılarına farklı bir konut tipi de sunan proje böylelikle bölgedeki daire ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde inşa ediliyor.

Projede bulunan konutlar nerede?

Projede yer alan konutlar 23 Nisan Mahallesi Ozanlar Caddesi, No:8/A’da konumlandırılmış durumda. Lokasyonu itibariyle dikkat çeken proje Uludağ Ünversitesi Tıp Fakültesi’ne on iki dakikalık uzaklıkta yükseliyor. Proje, Bursa Çevreyolu’na yirmi dakika, Küçük Sanayi Metro İstasyonu’na dört dakika ve Podyum Park Yaşam Eğlence Merkezi’ne yedi dakikalık bir mesafede inşa ediliyor.

Projede bulunan konutların özellikleri neler?

Referans Plus Evleri projesinde yer alan konutlar iki farklı plandan meydana geliyor. Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar 3+1 ve 3+1 dubleks daire seçenekleri ile alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutlar deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçiriliyor.

Projede bulunan sosyal alanlar neler?

Site içerisinde çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, kafe ve sinema gibi sosyal aktivite alanları yer alıyor. Böylece proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar, alıcılarına birçok sosyal alan sunuyor.

Projede yer alan daire ve dükkanların çalışmalarının yıl sonunda, 2019 yılının Aralık ayında tamamlanması planlanıyor. Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların, tamamlanmasının ardından da alıcı  ve yatırımcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Bahsi geçen proje ile ilgili bilgi almak veya konut ve dükkanlar ile ilgili merak ettiklerinizi sormak isterseniz 444 16 04 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın