Begonya Park Evleri’nde hemen teslim

İstanbul iline bağlı bulunan Küçükçekmece ilçesinde Begonya Park Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Askon İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. imzası ile yaşama kazandırıldı. Çalışmaları tamamlanan proje yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bu bağlamda bölgedeki diğer projelerden bir adım daha öne çıkan Begonya Park Evleri projesi beklemek istemeyen ve zaman sıkıntısı çeken alıcıların ilgisini çekiyor. Söz konusu olan proje bünyesinde 69 adet konut barındıracak şekilde planlandı.

Projede yer alan konutlar nerede yükseldi?

Söz konusu olan projedeki konutlar İstanbul ilinin Küçükçekmece ilçesinde inşa edildi. Bahsi geçen proje Cumhuriyet mahallesinde yükselmiş durumda. Begonya Park Evleri projesinde yer alan konutlar Kuşkonmaz Sokak No:16/18’de konumlandırılmış vaziyette.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Projede yer alan konutlar iki farklı daire tipinden meydana gelecek şekilde planlanmış durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Begonya Park Evleri projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 daire tiplerinde yaşama kazandırıldı. Bahsi geçen konutların büyüklüklerine baktığımızda ise 107 metrekare ile 110 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar daire tiplerine ve büyüklüklerine göre ücretlendirilmiş durumda. Begonya Park Evleri projesinde yer alan 2+1 daire tipindeki konutlar 425 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Bahsi geçen projedeki 3+1 daire tipindeki konutların fiyatları ise 520 bin TL ile 650 bin TL arasında değişiyor.

Söz konusu proje donatıları açısından da alıcıların ilgisini görüyor. Bölgedeki dikkatleri çekmeyi başaran projede sauna, fitness merkezi, kapalı otopark gibi donatılar bulunuyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 05326060604

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın