Beyaz Rezidans Bezci ödeme planı

İstanbul ilinin Gaziosmanpaşa ilçesinde Beyaz Rezidans Bezci projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Beyaz İnşaat A.Ş imzası ile yaşama kazandırılıyor. Bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlara da yer veren proje bu yönü ile dikkat çekiyor. Söz konusu olan proje bu sayede bölgedeki daire ihtiyacını karşılamanın yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek nitelikte inşa ediliyor.

Proje toplamda 10 bin 250 metrekarelik arsa alanında yükseliyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl tamamlanması planlanıyor. Beyaz Rezidans Bezci projesi bünyesinde 74 konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen daire ve dükkanların büyüklükleri ise konut tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Beyaz Rezidans Bezci projesinde yer alan konutlar 1+1’den 5+1’e kadar farklılık gösterecek şekilde planlanmış durumda. Konutların büyüklükleri ise 50 metrekare ile 202 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Beyaz Rezidans Bezci projesinden konut almak isteyenler için peşin almak isterseniz yüzde 15 indirim fırsatı sağlanıyor. Ayrıca yüzde 25 peşinatın ardından teslime kadar taksitlendirme mümkün. Yüzde 50 peşinattan sonra ise kalan ücret için 24 aylık vade farksız ödeme yapılıyor.

Projede yer alan konutların ücretleri ne kadar?

Söz konusu olan konutlar daire tiplerine ve büyüklüklerine göre ücretlendirilmiş durumda. Beyaz Rezidans Bezci projesindeki 1+1 konutlar 408 bin TL ile 416 bin TL arasında değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirildi. Projede yer alan 2+1 konutlar ise 711 bin TL ile 832 bin TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Bahsi geçen projedeki 3+1 konutlar ise 997 bin TL ile 1 milyon 184 bin TL arasındaki fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Ocak ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 4449529

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın