Renk City Sultanbeyli fiyat

Nover Yapı firmasının imzası ile Renk City Sultanbeyli projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İstanbul iline bağlı bulunan Sultanbeyli ilçesinde yaşama kazandırıldı. Çalışmaları tamamlanan projenin satışları ise tüm hızıyla devam ediyor. Hemen teslim durumunda konutlar barındıran proje bu yönü ile bölgedeki diğer projelerden bir adım daha öne çıkıyor. Söz konusu olan projede bulunan konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Renk City Sultanbeyli projesi toplamda 3 bin 993 metrekarelik arsa alanında inşa edilmiş durumda. Bahsi geçen proje bünyesinde 129 adet konut barındıracak şekilde tasarlanmış vaziyette

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Söz konusu olan proje İstanbul iline bağlı bulunan Sultanbeyli ilçesinde yaşama kazandırıldı. Projede yer alan konutlar Mimar Sinan Mahallesi’nde yer alıyor. Bahsi geçen Renk City Sultanbeyli projesi Kılıç Arslan Caddesi No:18’de konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde planlanmış durumda. Renk City Sultanbeyli projesinde yer alan konutlar 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise 89 metrekare ile 127 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede bulunan konutların fiyatları daire tiplerine ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirildi. Renk City Sultanbeyli projesinde yer alan 2+1 dairelerin fiyatı 230 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan 2+1 konutların en yüksek fiyatı ise 280 bin TL olarak belirlendi. Projede yer alan 3+1 konutların fiyatları ise 339 bin TL ile 340 bin TL arasında değişiyor.

Proje kapsamında alıcılar için hayata geçirilen donatılar arasında site içerisindeki kapalı otopark da bulunuyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 02128532290

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın