Pazartesi, Aralık 4, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Anka Gold Konya satışları devam ediyor

Anka Gold Konya projesi Etki İnşaat tarafından hayata geçirilmekte olup yapımı halen devam etmektedir. Modern yapısı ile ve merkezi konumu ile dikkat çeken proje Konya’nın Meram İlçesi’nde yer almaktadır. Site içerisindeki 2 blokta 3 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Etki İnşaat inşaat güvencesi ile geliştirilen projede her biri 8 katlı olmak üzere 2 adet konut bloğu yükselmektedir. Bahsi geçen bloklarda 3 artı 1 konut tiplerinden oluşa daireler yer almaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 170 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 123 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur. Birinci sınıf malzeme ve kaliteli işçilik ile tasarlanan projede sosyal alanların zenginliği dikkat çekmektedir. İçerisinde; tenis kortu, çocuk oyun parkı ve spor alanı bulunmaktadır.

Asansör, hidrofor, jeneratör, kablo TV, su deposu, uydu ve yangın merdiveni gibi birçok özelliğe sahiptir. Engelli bireylere uygun yaşam kolaylığı sağlanmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar doğalgazlı ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte yüz tanıma, parmak izi okuyucu ve görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Ankastre mutfak seti, çamaşır odası, ebeveyn banyosu, duşakabin, vestiyer, kiler, mobilya, termosifon ve gömme dolap gibi pek çok özellik yer almaktadır. Spot aydınlatma ve duvar kağıdı uygulaması yapılmaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Anka Gold Konya konumu hakkında

Proje, Konya’nın Meram İlçesi Uluırmak Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Paşalı Köprü mevkiinde konumlanan projede konutlar yeşil alan manzarasına sahiptir. Yakın civarında market, semt pazarı ve spor salonu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur. Dolmuş, metro, minibüs ve otobüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Anka Gold Konya fiyatları ne kadar?

Anka Gold Konya projesinde fiyatlar bulunduğu kat ve cepheye göre farklılık göstermektedir. Brüt 170 metrekare olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 1.111.111 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 332 238 04 51 ve 0 532 363 50 91 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…