Cumartesi, Mart 2, 2024
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Forest Asya Villaları satışları devam ediyor

Forest Asya Villaları projesi kalite bir yaşam vadeden MN Karasu İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Projenin konumu Sakarya’nın Karasu İlçesi’nde yer almaktadır. Site içerisinde 4 blok ve toplam 16 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 3 artı 1 dubleks konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

MN Karasu İnşaat firması imzası taşıyan projede her biri 3 katlı olmak üzere 4 adet konut bloğu yükselmektedir. Bahsi geçen bloklarda toplam 16 adet daire yer almaktadır. Daireler ise 3 artı 1 dubleks konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dubleks dairelerin büyüklüğü brüt 155 metrekare ve 190 metrekare arasında değişmektedir. 3 artı 1 dairelerin zemin katında salon, mutfak ve balkon yer almaktadır. Birinci katında ise 3 adet oda, hol, banyo ve balkon yer almaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terasları, çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Bununla birlikte her daireye ait hobi bahçesi yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar özel zemin ile yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Forest Asya Villaları konumu hakkında

Proje, Sakarya’nın Karasu İlçesi Aziziye Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Ankara Caddesi’ne yakın bir konumda yer alan proje muhteşem bir doğa manzarasına sahiptir. Üstelik merkezi konumu ile alışveriş merkezleri ve okullar bölgesine yakın bir mesafede yer almaktadır.

Forest Asya Villaları fiyatları ne kadar?

Forest Asya Villaları projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. 3 artı 1 dubleks konut tiplerine sahip dairelerin fiyatı 1.650.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (544) 532 37 37 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…