Park Ataşehir Konutları satışları devam ediyor

Proje resmi yok

Park Ataşehir Konutları projesi konforlu yaşam alanları ile Mapaş İnşaat firması tarafından hayata geçirilmektedir. Projenin konumu Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu İlçesi’nde yer almaktadır. 3.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde 3 adet blok bulunmaktadır. Bloklarda ise 3 artı 1 normal daireler ile 5 artı 1 dubleks daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Mapaş İnşaat güvencesi ile yükselen proje 3.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Site içerisinde her biri 6 katlı olmak üzere 3 adet konut bloğu konumlandırılmıştır. Bahsi geçen bloklarda toplam 42 adet daire yer almaktadır. Bununla birlikte proje kapsamında iş yerleri de mevcuttur. Daireler ise 3 artı 1 normal daireler ile 5 artı 1 dubleks dairelerden oluşmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 150 metrekaredir. Ayrıca 5 artı 1 dubleks dairelerin büyüklüğü brüt 175 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Üstelik proje zengin sosyal donatıları ile de oldukça dikkat çekmektedir. Bloklarda asansör sistemi yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Park Ataşehir Konutları konumu hakkında

Proje, Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu İlçesi Doğu Kent Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Üstelik söz konusu proje Kahramanmaraş’ın yeni gözdesi olan Doğu Kent’in batı girişinde konumlandırılmıştır. Çevresinde ise okul, sağlık ocağı, market gibi lokasyonlar yer almaktadır.

Park Ataşehir Konutları fiyatları ne kadar?

Park Ataşehir Konutları projesinde fiyatlar dairenin bulunduğu kata ve cepheye göre farklılık gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra konut tiplerine göre de farklılık olabilmektedir. Avantajlı fiyatları ile dikkat çeken projede 5 artı 1 dubleks konut seçenekleri mevcuttur. Brüt 175 metrekare olan 5 artı 1 dubleks dairelerin fiyatı 1.000.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (530) 595 02 29 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…