Altınoran fiyatları

Ankara şehrinin Çankaya ilçesinde Altınoran projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Sinpaş GYO firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor.

Altınoran projesi bünyesinde 2 bin 647 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projedeki bloklar otuz sekiz katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar lokasyon itibariyle de ilgi görüyor. Altınoran projesi Turan Güneş Bulvarı, İlkbahar Mahallesi, Galip Erdem Caddesi Sonu, MSB Lojmanları Arkasında inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Altınoran projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak planlandı. Konutların büyüklükleri ise 80 metrekare ile 193 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Altınoran projesinde bulunan 1+1 konutlar 495 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 524 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daireler de 1 milyon 88 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.  Söz konusu olan 4+1 konutların fiyatları ise 1 milyon 115 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın