Ekşioğlu Düzce Konakları fiyat

Adından da anlaşılacağı gibi Düzce’de Ekşioğlu Düzce Konakları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Ekşioğlu İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar 14 blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 19 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Ekşioğlu Düzce Konakları projesi bünyesinde 180 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Darıcı Mahallesi’nde inşa edildi. Ekşioğlu Düzce Konakları projesi Bayraktar Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Ekşioğlu Düzce Konakları projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 72 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Ekşioğlu Düzce Konakları projesindeki konutların fiyatları 130 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan projedeki en yüksek konut fiyatı ise 280 bin TL olarak belirlendi.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0212 540 50 54

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın