İnci Yaşam Nazilli fiyatları

Aydın iline bağlı bulunan Nazilli ilçesinde İnci Yaşam Nazilli projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Yeni Yapı İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje iki bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 46 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. İnci Yaşam Nazilli projesi bünyesinde 108 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

İnci Yaşam Nazilli projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşuyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri 125 metrekare ile 199 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. İnci Yaşam Nazilli projesinde bulunan 2+1 konutlar 423 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 499 bin 800 TL’den başlıyor. Projede yer alan 4+1 daire tipindeki konutlar 781 bin 150 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Hürriyet Caddesi’nde inşa ediliyor. İnci Yaşam Nazilli projesi Kültür 1 Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Nisan ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 02563156688

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın