Zin D Diamond fiyat

Zin D Yatırım Yönetim Geliştirme A.Ş. firmasının imzası ile Zin D Diamond projesi hayata geçiriliyor. Söz konusu proje İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesinde yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin bu yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Modern mimarisi ile bulunduğu bölgede dikkatleri üzerine çeken proje bünyesinde 166 adet konut barındıracak şekilde tasarlandı. Zin D Diamond projesi 4 bin 900 metrekarelik arsa alanında yükseliyor. Bahsi geçen proje iki bloktan meydana geliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar dört farklı daire tipinden oluşuyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri de dairelere göre farklılık gösterecek şekilde tasarlandı. Zin D Diamond projesinde bulunan konutlar 1+1’den 4+1’e kadar değişiklik gösterecek daire tiplerinde inşa ediliyor. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 47 metrekare ile 124 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Zin D Diamond projesinde yer alan 1+1 konutların fiyatları 409 bin TL ile 496 bin TL arasında değişiyor. Projede bulunan 2+1 konutların fiyatları ise 546 bin TL ile 690 bin TL arasında değişecek şekilde satışa çıkarılmış durumda. Proje kapsamında inşa edilmekte olan 3+1 konutların fiyatları 721 bin TL’den başlıyor, en yüksek 3+1 konut fiyatı ise 841 bin TL olarak belirlendi. Söz konusu projedeki konutlardan 4+1 daire tipindekilerin fiyatları ise 1 milyon TL ile 1 milyon 103 bin TL arasında farklılık göstererek satışa çıkarılmış durumda.

Tapuları hemen teslim edilen projede yer alan konutlar banka kredisine uygun bir şekilde yaşama kazandırılıyor.

Konut sahipleri için sauna, Türk hamamı, SPA , fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, sinema gibi sosyal aktivite alanları yer alıyor.

Projede yer alan konutların 2019 Ekim’de çalışmalarının tamamlanması ve ardından da alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0216 642 03 22

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın