The Village Urla ne zaman teslim edilecek?

İzmir’in Urla ilçesinde, Kuzu Holding şirketi tarafından inşa edilen The Village Urla konut projesi, toplam 50 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Toplam 21 adet villadan oluşan projedeki konutların tümü, 4+1 tipte tasarlandı. Konut projesindeki villalar, terasları hariç 361 metrekare ila 368 metrekare arasında büyüklüklere sahip durumda bulunuyor. Konut projesinde ayrıca şömineli salonlar, 4 yatak odasına ilaveten çalışma odaları, teknik odalar gibi çok amaçlı kullanıma uygun odalar var.

Konut projesinin Eylül 2020 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

The Village Urla konut projesindeki ödeme seçenekleri

Konut projesinde satılık 12 adet villa var. Konut projesindeki villalar, 1 milyon 200 bin dolar ila 1 milyon 500 bin dolar arasında değişen fiyatlara sahip. Projede birden fazla ödeme seçeneği bulunuyor. Projede ipotek kredisi programından faydalanarak ya da inşaat firması bünyesinde taksitlendirme yaparak villa sahibi olunabiliyor.

Konut projesinde ayrıca kişiye özel ödeme koşullarından faydalanmak da mümkün.

The Village Urla konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde, birbirinden zengin sosyal donatı özellikleri mevcut durumda. Yeşil dostu olma özelliği taşıyan konut projesinde, geniş peyzaj alanları var. Konut projesi hem deniz hem de orman manzarasına sahip olması yönüyle de ilgi görüyor.

Konut projesinde açık yüzme havuzu, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi sosyal donatı alanları mevcut. Hidroforu da bulunan konut projesinde; ebeveyn banyosu, şömine, teras ve balkon bulunuyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapıldı.

Konut projesinin konumu neresi?

İzmir’in en güzel noktalarından birinde hayata geçirilmesiyle ön plana çıkan konut projesi yeşili ve maviyi bir arada bulundurma özelliği taşıyor.

The Village Urla konut projesi, Kekliktepe Bölgesi Urla/İzmir adresinde konumlanıyor.

Telefon: 0232 502 32 62

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın