Nova Garden ödeme planı

Ankara şehrine bağlı Çankaya ilçesinde Nova Garden projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Nova Yapı imzası ile yaşama kazandırılıyor. Modern mimarisi ile bulunduğu bölgede dikkat çeken proje bir kule olarak yükseliyor. Tek bloktan meydana gelen söz konusu proje otuz beş katlı olacak şekilde tasarlandı.

Nova Garden projesi 5 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Proje tek blokta 63 konut barındıracak şekilde planlanmış durumda.

Projede yer alan konutlar nerede?

Projede yer alan konutlar Ankara’nın en çok tercih edilen ilçelerinden biri olan Çankaya’da hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Kırkkonaklar Mahallesi, Şemsettin Günaltan Caddesi’nde inşa ediliyor. Nova Garden projesi merkezi lokasyonu itibariyle de dikkat çekiyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar iki farklı daire tipinden meydana gelecek şekilde inşa ediliyor. Söz konusu konutların büyüklükleri de bu kapsamda değişiklik gösteriyor. Nova Garden projesindeki daireler 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden oluşacak şekilde planlandı. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların büyüklükleri 200 metrekare ile 334 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Nova Garden projesinde konut fiyatları daire tipleri ve büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirildi. Projede yer alan 4+1 daire tipindeki konutlar 800 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projede bulunan 5+1 konutların fiyatları ise 1 milyon 500 bin TL olarak belirlenip alıcıları için satışa çıkarılmış durumda.

Nova Garden projesinde alıcılar için kişiye özel olarak ödeme seçenekleri yer alıyor.

Site içerisinde çocuk oyun alanları, fitness merkezi gibi sosyal aktivite alanları bulunuyor. Ayrıca açık ve kapalı otopark hizmeti de proje özelliklerinde mevcut.

Konutların 2019 Kasım’da teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0312 430 11 62

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın