Modda Suites sosyal donatı özellikleri

İzmir’in en değerli bölgelerinden biri olan Bayraklı ilçesinde, Ontan İnşaat şirketi tarafından inşa edilen Modda Suites konut projesi, toplam 72 adet konuttan oluşuyor.

2+1 ve 3+1 tipte dairelerin bulunduğu konut projesindeki 2 oda 1 salon daireler net 65 ila 74 metrekare, 3 oda 1 salon daireler net 104 metrekare büyüklüklerde. Temmuz 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülen konut projesinin alt katlarında ofis ve mağazalar mevcut. Konut projesi tek bloktan oluşuyor.

Modda Suites konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 3+1 tipteki dairelerin satışı tamamlandı. Projedeki 2+1 tipteki konutların fiyatları ise 500 bin TL ila 550 bin TL arasında yer alıyor.

Konut projesinde kısa dönemli vadelendirmeler yaparak daire sahibi olunabiliyor. 7 katlı olarak tasarlanan konut projesinde, konutların yüzde 90’ından fazlası satılmış durumda bulunuyor.

Konut projesinde birden fazla ödeme seçeneği mevcut. Projede inşaat firması bünyesinde taksitlendirme yaparak ve ipotek kredisi programından faydalanarak konut sahibi olunabiliyor.

Modda Suites konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde birçok sosyal donatı olanağı var. Projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, fitness merkezi, spor salonu, kuru temizleme ve geniş peyzaj alanları gibi çeşitli sosyal donatı özellikleri mevcut durumda.

Asansörlü olan konut projesinde, lobi ve resepsiyon da mevcut Ankastre beyaz eşyalarla donatılmış konut projesinde, ısıtma sistemi olarak merkezi sistem kullanılıyor. Dairelerde ısı pay ölçerin de bulundupu konut projesinde, merkezi klima sistemi de mevcut. Akıllı ev sistemlerinin de kullanıldığı konut projesinde, rezidans hizmetleri de gerçekleştiriliyor.

Konut projesinin konumu neresi?

İzmir’in kıymetli yerlerinden birinde hayata geçirilen Modda Suites konut projesi, Mansuroğlu Mah. Ankara Cad. Bayraklı/İzmir adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili tüm detaylı bilgilere 0232 461 75 76  numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın