TradeMark Studios sosyal donatıları

İzmir’in Çiğli ilçesinde, Adnan Kılıçoğlu İnşaat firması tarafından inşa edilen TradeMark Studios konut projesi, toplam 3 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

165 adet konuttan oluşan projede, 1+1 tipte ve 2+1 tipte daireler mevcut durumda. Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 60 metrekare, 2+1 tipteki daireler ise 80 metrekare ila 90 metrekare arasında büyüklüklere sahip.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konut projesi, sahiplerine hemen teslim edilebilir durumda bulunuyor.

TradeMark Studios konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 220 bin TL’den başlayan fiyatlarla, konut projesindeki 2+1 tipteki daireler ise 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

7 katlı olarak tasarlanan konut projesinde satılık 10 adet daire mevcut durumda. Konut projesinde ipotek kredisi programından faydalanarak daire sahibi olabilmek mümkün durumda. Ayrıca yüzde 10 indirimli 0.98 faiz oranlı vadeli ödeme planı da oluşturulabiliyor.

TradeMark Studios konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde birbirinden zengin sosyal donatı alanları bulunuyor. Projede açık yüzme havuzu, açık hava sineması, kahve terası, restoran, kafe, hamam, fitness merkezi, sinema, yürüyüş alanı, sauna, kameralı güvenlik, açık otopark ve masa tenisi gibi oldukça fazla sayıda sosyal donatı olanağı var. Asansörlü olan konut projesinde, intercom sistemi ve çamaşır odası ile balkon bulunuyor.

Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış olan konut projesinde, ısıtma sistemi olarak ise merkezi sistem kullanılıyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi, merkezi bir konumda bulunuyor. Toplu taşıma olanaklarına yakın bir konumda yer alan konut projesi, aynı zamanda birçok merkezi noktaya da oldukça ulaşılabilir bir noktada yükseliyor.

Konut projesi; Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi, Kent Hastanesi gibi yerlere de yakın. TradeMark Studios konut projesi, Balatçık Mah. 8788/1 Sok. No: 1 Çiğli/İzmir adresinde inşa ediliyor.

Telefon: 444 42 41

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın