İtokent 2 Bademler projesi teslim tarihi

İzmir’in Urla ilçesine bağlı Bademler Köyü’nde, Ekrem Demirtaş İnşaat firması imzasıyla hayata geçirilen İtokent 2 Bademler konut projesi, toplam 203 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Konut projesinde 405 villa ve rezidans mevcut durumda bulunuyor. Projede 1+1 tipte, 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 dubleks tipte daire seçenekleri mevcut. Konut projesindeki villaların bahçe büyüklükleri, 500 metrekare ila 1000 metrekare arasında değişiyor. Rezidanslar brüt 56 ila 399 metrekare, villalar ise 266 ila 399 metrekare büyüklüğe sahip durumda bulunuyor.

Ocak 2020 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi planlanan konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçiriliyor.

İtokent 2 Bademler konut projesi fiyat bilgisi

Konut projesindeki rezidansların ve villaların fiyatları, 320 bin TL ila 2 milyon 200 bin TL arasında değişiyor. Konut projesinde yüzde 30 peşinatla 120 aya kadar vadelendirme yapabilmek mümkün durumda bulunuyor.

İtokent 2 Bademler konut projesindeki sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde birçok sosyal donatı olanağı var. Bunlardan bazıları açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, SPA, kafe, restoran, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu ve yürüyüş parkuru.

Asansörlü olan konut projesinde, ısınma sistemi olarak kombi tercih ediliyor. Ebeveyn banyolu ve ebeveyn giyinme odalı konut projesinde teras da var.

Konut projesinde yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumda bulunuyor. Konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun şekilde yapılıyor.

Konut projesi nerede yükseliyor?

Konut projesi, yoğun şehir hayatından uzak bir noktada hayata geçiriliyor. Proje; İzmir Merkez Konak’a 30 kilometre, Urla’ya 9 kilometre, Narlıdere’ye 20 kilometre, Adnan Menderes Havalimanı’na 40 kilometre ve İzmir  Ekonomi Üniversitesi’ne ise 12 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

İtokent 2 Bademler konut projesi, Bademler Köyü Urla/İzmir adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili detaylı bilgilere 0232 464 15 33 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın