Palm City Modern hemen teslim

Antalya iline bağlı Döşemaltı ilçesinde Palm City Modern projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Gençer Group imzası ile yaşama kazandırıldı. Tümü villalardan oluşan proje yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bu kapsamda bölgedeki diğer projelerden bir adım öne çıkan söz konusu proje özellikle beklemek istemeyen ve zaman sıkıntısı olan alıcılara hitap ediyor.

Proje toplamda 63 bin 600 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Palm City Modern projesi 178 adet ikiz villadan meydana geliyor. Alıcılarına lüks ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralayan projede satışlar bitmek üzere.

Projede yer alan konutların özellikleri neler?

Proje kapsamında inşa edilen konutlar ikiz villalar olarak planlandı. Palm City Modern projesindeki villalar 3+1 daire tipinde hayata geçiriliyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise 186 metrekare olarak belirlendi.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Palm City Modern projesinde yer alan 3+1 daire tipindeki konutların fiyatları 700 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan konutlardan en yüksek fiyatlısı ise 880 bin TL olarak belirlendi.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Söz konusu projeden konut sahibi olmak isterseniz yüzde 40 peşinatın ardından kalan konut ücreti için 0,70 faiz oranı ile 5 yıl vadelendirme yapabilirsiniz. Taksitlendirme için 10 yıl isterseniz oran 0,80 oluyor.

Söz konusu proje kapsamında birçok sosyal alan da yaşama kazandırılıyor. Palm City Modern projesinde açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu ve masa tenisi ile bilardo gibi aktivite alanları yer alıyor. Ayrıca site içerisinde kapalı otopark hizmeti de veriliyor. Konutların güvenliği ise kameralı güvenlik ve normal güvenlik sayesinde sağlanıyor.

Projede yer alan konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0533 376 3533

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın