Zeray Future Deluxe City satışa çıkıyor

Zeray Future Deluxe City projesi modern yapısı ve lüks yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Ankara’nın Etimesgut İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Zeray İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. 97.935 metrekarelik inşaat alanına sahip olan projede 4 blokta 282 konut ve 56 dükkan yer almaktadır. Ayrıca bu daireler 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

97.935 metrekarelik inşaat alanına sahip olan projede 4 blokta 282 konut ve 56 dükkan yer almaktadır. Bu daireler 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmıştır. Ayrıca deprem yönetmeliğine ve yalıtım yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Yatak odasında giyinme odası ve ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Ayrıca banyoların içerisinde Hilton lavabo ve duşakabin yer almaktadır.

Zeray Future Deluxe City konumu ve fiyatları hakkında

Konut projesi, Ankara İli, Etimesgut İlçesi, Yapracık Mahallesi’nde yer almaktadır. Zeray Future Deluxe City projesinde ödeme koşulları henüz belirlenmemiştir. Yatırım değeri 230 milyon TL olması beklenen projenin fiyatları ilerleyen günlerde belli olacaktır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 444 91 41 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Ayrıca diğer proje haberleri için tıklayınız…