Deluxe Kartepe satışları başladı

Deluxe Kartepe projesi modern yapısı ve lüks yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Kocaeli’nin Kartepe İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Uzunoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde toplamda 4 blok ve 49 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1 normal daireler ile 2 artı 1 ve 4 artı 1 dubleks dairelerden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde toplamda 4 blok ve 49 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1 normal daireler ile 2 artı 1 ve 4 artı 1 dubleks dairelerden oluşmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 70 metrekare ile 120 metrekare arasında değişmektedir. 2 artı 1 dubleks dairelerin büyüklüğü brüt 140 metrekare ile 150 metrekare arasında değişmektedir. Ayrıca 4 artı 1 dubleks dairelerin büyüklüğü brüt 165 metrekare olmaktadır. Proje deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur.

Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca bu konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlar akıllı ev sistemi özelliğine sahip olup görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfak içerisinde ankastre mutfak seti bulunmaktadır. Tercihe bağlı Mdf gövdeli, akrilik kapaklı, granit tezgahlı mutfak yer almaktadır. Ayrıca banyoların içerisinde duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Çamaşır makinesi dolabı, ayakkabı dolabı ve kombi dolabı gibi birçok özelliğe sahiptir. Salonda ve odalarda led aydınlatma kullanılmıştır. Ayrıca dubleks dairelerin merdiven ışıklandırmaları bulunmaktadır.

Deluxe Kartepe konumu hakkında

Proje, Kocaeli’nin Kartepe İlçesi İstasyon Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Üstelik bu konutlar şehir merkezine yakın olup doğa, park, yeşil alan ve şehir manzarasına sahiptir. Lokasyon olarak ilkokul ve ortaokula yürüme mesafesindedir. Muhitinde alışveriş merkezi, eğlence merkezi, market, semt pazarı ve spor salonu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur. Minibüs ve otobüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Deluxe Kartepe fiyatları ne kadardır?

Deluxe Kartepe projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Brüt 70 ile 120 metrekare 2 artı 1 dairelerin fiyatı 480.000 TL ile 500.000 TL arasında değişmektedir. Beüt 140 ile 150 metrekare arasında olan 2 artı 1 dubleks dairelerin fiyatı 600.000 TL ile 630.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca 165 metrekare büyüklüğe sahip 4 artı 1 dubleks dairelerin fiyatı 830.000 TL’den satışa sunulmuştur. Araç ve takası imkanı sunulmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (543) 397 34 25 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…