Yeşilyaka Su projesi fiyat bilgisi

İstanbul’un Avrupa yakasındaki Büyükçekmece ilçesinde, Mesa Mesken ve Nurol GYO firmaları tarafından inşa edilen Yeşilyaka Su konut projesi, toplam 650 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

472 üniteden oluşan projede; 3+1, 4+1 ve 5+1 tipte konut tipleri var. Proje, bir villa projesi olarak inşa ediliyor. Projedeki konutların büyüklükleri 148 metrekare ila 400 metrekare arasında yer alıyor.

Konut projesinin Ocak 2021 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Yeşilyaka Su konut projesi ödeme seçenekleri

Projedeki en düşük konut fiyatı 3 milyon 553 bin TL’den başlıyor. Projede yüzde 25 peşinat vererek kalan kısım üzerinden 1 yıl sonra yüzde 25’lik ara ödeme isteniyor. Kalan kısım ise 24 ay vade farksız taksitlendirilebiliyor. Şık ve modern tasarıma sahip olan projede, kişiye özel ödeme seçeneklerinden de faydalanılıyor.

Yeşilyaka Su konut projesi sosyal donatı özellikleri

Geniş peyzaj alanlarıyla dikkat çeken projede çok sayıda sosyal donatı özelliği bulunuyor. Projede açık yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, güvenlik ve kameralı güvenlik gibi sosyal donatı özellikleri mevcut.

Su deposu ve jeneratörü bulunan projede, intercom sistemi ve merkezi ısıtma sistemi yer alıyor. Projede merkezi klima da mevcut.

Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılan villa projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor. Huzur dolu bir konumda inşa edilen proje, yeşil dostu olarak hayata geçiriliyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Proje; Alkent 2000 projesine birkaç yüz metre uzaklıkta inşa ediliyor. Proje; E-80 Otoyolu ile Büyükçekmece Gölü arasında hayata geçiriliyor. Şehir merkezine oldukça uzak olan ve yakınlarında toplu taşıma olanağı da olmayan proje, Akbatı AVM’ye de 20 dakika mesafede inşa ediliyor.

Yeşilyaka Su konut projesi, Karaağaç Mah. Sırtköy Blv. No: 16/A 34500 Büyükçekmece/İstanbul adresinde yükseliyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 444 0 986 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın