Kardelen Prestij Evleri hemen teslim

Ankara şehrine bağlı bulunan Batıkent ilçesinde Kardelen Prestij Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje EMR İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor.

Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar iki blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 7 bin 335 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Kardelen Prestij Evleri projesi bünyesinde 63 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Kardelen Prestij Evleri projesinde bulunan konutlar 4+1 ve 6+2 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 180 metrekare ile 360 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Kardelen Prestij Evleri projesindeki 4+1 daire tipindeki konutların fiyatları 599 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen projedeki konutlara sahip olmak isterseniz yüzde 0,98 faiz ile konut kredisi kullanabilirsiniz.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Kardelen Mahallesi’nde inşa edildi. Kardelen Prestij Evleri projesi Kılıç Arslan Caddesi’nde yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0555 731 07 07

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın