Pazar, Nisan 21, 2024
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Villa Liva Bahçecik satışları devam ediyor

Villa Liva Bahçecik konut projesi Kocaeli’nin Başiskele İlçesi’nde, en değerli lokasyonunda villa bölgesinde yükselmektedir. Ayrıca bahsi geçen proje Kav Konut Yatırım A.Ş. firması tarafından hayata geçirilmektedir. 10.000 metrekare üzerine toplam 52 adet konut bulunmaktadır. Bu konutlar bahçe ve çatı dubleks 3 artı 1 daireler ile 4 artı 1 villa tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Kav Konut Yatırım A.Ş. firması güvencesi ile tasarlanan proje 10.000 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilmektedir. Site içerisinde toplam 52 adet konut yer almaktadır. Bu konutların 16 tanesi bahçe dubleks, 16 tanesi çatı dubleks ve 20 tanesi ise müstakil villa tiplerine sahiptir. Üstelik çatı dubleks ve bahçe dubleks daireler 3 artı 1, villalar ise 4 artı 1 tipinde tasarlanmıştır. Satışa sunulan 3 artı 1 dubleks dairelerin büyüklüğü brüt 145 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 villa tipindeki konutların büyüklüğü brüt 250 metrekare olmaktadır.

Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde açık yüzme havuzu ve çeşitli sosyal tesisler bulunmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar doğalgazlı yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Akıllı ev sistemi özelliği ile telefondan daire yönetimi sağlanmaktadır. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfak dolapları ve vestiyer gibi pek çok özellik yer almaktadır.

Villa Liva Bahçecik konumu hakkında

Proje, Kocaeli’nin Başiskele İlçesi Körfez Mahallesi’nde inşa edilmektedir. İzmit – Yalova Yolu üzerinde Şahin Sokak’ta konumlanmaktadır. Üstelik söz konusu proje Marmara Denizi’ne olan yakınlığı ile dikkat çekmektedir. Özel Murat Yıldırım Mesleki, Teknik Anadolu Lisesi, Karşıyaka Tüpraş Mesleki, Teknik Anadolu Lisesi gibi eğitim kurumlarına yakın konumdadır. Ayrıca Özel Aden Ağız ve Diş Polikliniği, Devlet Hastanesi Başiskele Polikliniği’ne yakın mesafededir. Bununla birlikte Kamil Nalbant Aile Sağlığı Merkezi ve Seymen Aile Sağlığı merkezi de konut projesinde yakın bir konumda yer almaktadır. Otobüs durakları yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Villa Liva Bahçecik fiyatları ne kadar?

Villa Liva Bahçecik projesinde banka krediye uygun satışlar yapılmaktadır. Brüt 145 metrekare olan 3 artı 1 dubleks dairelerin fiyatı 2.290.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bahsi geçen proje hakkında detaylı bilgi almak için 0262 333 00 21 veya 0541 959 56 94 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…