Mia Garden Karasu 2023 yılında teslim

Mia Garden Karasu yazlık projesi isminden de anlaşılacağı üzere Sakarya’nın Karasu İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bahsi geçen proje Arslan İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 4 blok ve toplam 84 adet daire bulunmaktadır. Havuzlu veya havuzsuz yazlık/kışlık seçenekleri bulunan daireler ise 1 artı 1, 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahiptir. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Arslan İnşaat güvencesi ile tasarlanan proje kapsamında her biri yatay mimariyle inşa edilmiş 4 katlı 4 adet blok yükselmektedir. Bu bloklarda toplam 84 adet daire yer almaktadır. Havuzlu veya havuzsuz yazlık/kışlık seçenekleri bulunan daireler ise 1 artı 1, 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahiptir. Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 60 metrekaredir. Ayrıca 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 85 metrekare olmaktadır. Projenin zemin etüdü yapılmış olup deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Bununla birlikte kartlı giriş sistemi bulunmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur.

Sosyal alanlar içerisinde çocuk oyun parkı, spor alanı, kafeterya, yürüyüş alanları ve açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hidrofor, kablo TV, uydu ve su deposu gibi birçok özelliğe sahiptir. Konutlarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca yerden ısıtma sistemi mevcuttur. Akıllı ev sistemi özelliği ile telefondan daire yönetimi sağlanmaktadır. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi, yüz tanıma ve parmak izi okuyucu mevcuttur. Banyo içerisinde Hilton lavabo ve duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Mia Garden Karasu konumu hakkında

Proje, Sakarya’nın Karasu İlçesi Aziziye Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Şehir merkezine yakın olan projede konutlar doğa ve şehir manzarasına sahiptir. Çevresinde alışveriş merkezi, eğlence merkezi, market, park, semt pazarı ve spor salonu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur. Anayol ve caddeye yakın konumda yer alması ile dolmuş, minibüs ve otobüs durakları yakın mesafededir. 3. Köprü ile 1,5 saatte Karasu veya İstanbul’a gidilebilmektedir. Çarşıya, denize ve adliyeye yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Mia Garden Karasu fiyatları ne kadar?

Mia Garden Karasu projesinde fiyatlar bulunduğu kat ve cepheye göre farklılık göstermektedir. Brüt 60 metrekare olan 1 artı 1 dairelerin fiyatı 960.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 85 metrekare olan 2 artı 1 dairelerin fiyatı 1.100.000 TL’den satışa sunulmuştur. Projenin teslim tarihi ise 2023 yılının 1. çeyreği olarak planlanmıştır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (216) 343 43 13 veya 0 (533) 563 64 58 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…