Salı, Aralık 5, 2023
Emlak Haberleri

Univa’dan yerli yatırımcıya özel kampanya

Univa projesi kapsamında yerli yatırımcıya özel bir kampanya başlatıldı!

Erkanlı Holding, Türkiye’de bir ilke imza atarak söz konusu gayrimenkul sektöründe yeni bir dönem başlatıyor. Univa projesi sayesinde yatırım amacı ile öğrenci evlerini inşa eden Erkanlı Holding, bu kapsamda Univa projesinde yerli yatırımcıları ilgilendiren bir kampanyaya imza atıyor.

Söz konusu kampanyada öğrenci evlerini alternatif gayrimenkulu olarak yatırım amacı ile almak isteyenlere 65 bin TL peşinatın ardından kalan konut ücreti için 24 aylık bir ödeme planı oluşturuyor. Bu süre sonucunda da yatırımcılar ev sahibi oluyor. Univa projesi için başlatılan bu kampanya yalnızca Türk vatandaşlarını kapsıyor.

Konu ile ilgili açıklamalar yapan Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, Türkiye’de geleneksel gayrimenkulün geri dönüşünün ortalama olarak 25 yıl olduğunu belirtti. Bununla birlikte Univa projelerinde bu geri dönüşüm süresinin yalnızca 8 yıl olduğunun altını çizdi. Univa projeleri Kocaeli ve Düzce’de yer alıyor.

Projede 65 bin TL’lik peşinatın ardından 12 ay sonra yapılacak 65 bin TL’lik ara ödeme sayesinde yirmi dört ay boyunca taksitlendirme ile ev sahibi olunabilir. Bu süreçteki taksitler ise ayda 5 bin 300 TL olarak belirlendi. Konutlar 5 yıl kira garantili.