Nova Garden nerede yükseliyor?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde, Nova Yapı şirketi tarafından hayata geçirilen Nova Garden konut projesi, toplam 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

35 katlı tek bir kulede, toplam 63 adet konuttan oluşan projede, 4+1 tipte ve 5+1 dubleks tipte daire seçenekleri mevcut durumda. Kasım 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülen konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 200 metrekare ila 334 metrekare arasında değişiyor.

Nova Garden konut projesi ödeme planı

Konut projesindeki 4+1 tipteki daireler 800 bin TL ila 1 milyon TL arasında, konut projesindeki 5+1 dubleks tipteki daireler ise 1 milyon 500 bin TL’den satışa çıkarılmış durumda.

Yüzde 20’si satılan konut projesinden kişiye özel ödeme koşullarından faydalanarak daire sahibi olabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Nova Garden konut projesi sosyal donatı olanakları

Zengin sosyal donatı alanlarının yer aldığı konut projesinde çocuk oyun alanı, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark ve kapalı otopark gibi çeşitli sosyal donatı özellikleri bulunuyor. Konut projesi, yeşil dostu olmasıyla da ilgi görüyor. Projede oldukça geniş yeşil peyzaj alanları var. Ayrıca rojede bulunan tüm dairelere de 1.5 otopark alanı düşüyor.

Jeneratörlü ve asansörlü olan konut projesinde, paratoner ve sprinkler sistem bulunuyor. Intercom sistemli olan konut projesinde, ısıtma sistemi olarak merkezi sistem tercih ediliyor. Dairelerde ısı pay ölçerin de yer aldığı konut projesinde, alarm sistemleri de var.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumda bulunuyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi oldukça merkezi bir konumda bulunması yönüyle de ilgi görüyor. Büyük Esat Vadisi’nde bulunan Nova Garden konut projesi, Kırkkonaklar Mah. Şemsettin Günaltan Cad. Çankaya/Ankara adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili tüm detaylı bilgilere 0312 430 11 62 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın