Pazar, Şubat 25, 2024
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Toya Moda’da fiyatlar 294 bin TL’den başlıyor

Toya Yapı tarafından İstanbul Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirilen Toya Moda projesinde kampanya başlattı.

Toya Moda projesi için yapılan kampanyada satın alınan daire için ödenmesi gereken taksitleri teslime kadar kredi firma tarafından ödeniyor. Projede faiz oranları ise 0,99’dan başlıyor.

Toya Moda fiyatları ne kadar?

Toya Moda Evleri projesinde satılık daire fiyatları 294 bin TL’den başlıyor. projenin satış ofisi Tevfik Bey Mahallesi, 20 Temmuz Cad. No: 33 Sefaköy Küçükçekmece / İstanbul posta adresinde bulunuyor.

Konutta moda anlayışını değiştiren “Toya Moda”da, ortak alandan, iç alan tasarımlarına, renk seçimlerinden daire kapı numaralarını gösteren tasarımlara kadar en ince detaylar, yaptığı tasarımlarla tüm dünyanın dikkatini üzerine çeken Dice Kayek’in imzasını taşıyor.

Banka Kredili Ödeme Seçeneği

Toya Moda projesinde yüzde 5 peşinat ve teslim ödemesi olarak yüzde 20 ve kalan yüzde 75’i banka kredisi ile ödeme imkanı bulunuyor.

Banka Kredili “0” Faiz Ödeme Seçeneği

Toya Moda projesinde yüzde 40 peşin ödeyerek kalan yüzde 60’ına ise 48 ay vade ve sıfır faiz ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Toya Moda projesinin özellikleri neler ?

Lüks ve konforu bir arada bulunduran, toplamda 4 bloktan oluşacak projede yer alan tüm bloklar her ihtiyaca çözüm üretmek üzere estetik ve konforu bir araya getirecek şekilde tasarlanıyor.

Toya Moda’da bir blok ise home-ofis konseptinde hayata geçiyor. Vale hizmeti ve concierge hizmetlerinin tek bir alanda karşılanacağı 37 ile 74 metrekare arasında değişen Toya Moda home-ofis bloğunda iş dünyasına yönelik tüm fonksiyonlar eksiksiz şekilde karşılanıyor.

21 bin metrekare arazi üzerine 4 blok halinde hayata geçecek olan Toya Moda’da 37 ve 151 metrekare arasında stüdyo’dan 3+1’e kadar değişen büyüklük ve tiplerde balkon ve teraslı 439 konut, 30’a yakın mağaza bulunuyor.

Toya Moda projesi çevreci bir projemi?

Toya’nın hayata geçirdiği tüm projelerde olduğu gibi “Toya Moda”da inşaat esnasında ve sonrasında düşük karbon salınımı ve yüksek enerji verimliliğine sahip yapısıyla doğayı koruması ile de dikkat çekiyor. Yüzde 70’i yeşil alan olarak planlanan projede, sürdürülebilirlik politikası ile gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak amaçlanıyor. Çevreye gösterdiği duyarlılık ile proje ABD Yeşil Bina Konseyi tarafından LEED sertifikasına altın seviyesinde aday oluyor.

Toya Moda projesinde ulaşım nasıl?

Toya Moda projesi Basın Ekspres Yolu’nda, Küçükçekmece, Bahçelievler ve Güneşli gibi hızla gelişen bölgelere sınırı olması ile E-5 ve TEM otoyollarını birleştiren önemli bir noktada bulunması ile de dikkat çekiyor.

Toya Moda projesi Atatürk Havalimanı’na 3, Yeşilköy ve Ataköy’e 5, Bakırköy ve İDO İskelesi’ne 10 dakika uzaklıkta, ayrıca planlanan Ataköy-Basın Eskpres-İkitelli Metrosu’na ise yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Toya Moda projesinde sosyal alanlar neler?

“Toya Moda”, her katta 3 m2 ve 30 m2 arasında değişen balkon ve teraslar ile birlikte her daireye özel depo alanları ile yaşam alanlarının sınırlarını yeniden tanımlıyor. Kalite ve lüksün bütün özelliklerini bir arada bulunduracak “Toya Moda”da concierge hizmetleri ile otel konforu da standart hale getiriliyor.

Sosyal yaşama dair birçok ihtiyacı karşılayacak “Toya Moda”, farklı mimarisi ve estetik çizgileri ile de dikkat çekiyor. Sağlıklı, üretken ve huzurlu bir yaşam için Toya Moda’da sauna, buhar banyosu, yüzme havuzu, masa tenisi, fitness, kapalı basketbol salonu, hobi atölyeleri, squash, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları ile de bir yaşam alanından beklenilenden daha fazlası vadediliyor.