Zen Bodrum Evleri’nde yaşam başladı

Toplam 6 bin 400 metrekare arsa alanı üzerinde akıllıca konumlanan, birbirinin manzarasını ve ışığını kesmeyen 12 lüks villadan meydana gelen Zen Bodrum projesinde yaşam başladı.

Zen Bodrum projesinde Mavi ile yeşilin modern mimari ile buluştuğu yerde yeni bir yaşam alanı, yüksek inşaat kalitesi, akıllı ev otomasyon sistemi gibi özellikler bulunuyor

“Zen Evleri” projesinin ilk ayağı, Bodrum’un yükselen değeri Gündoğan’da, her biri 500 m2 ve üzeri arsada konumlandırılmış, kapanmaz deniz ve doğa manzarasına sahip 12 müstakil tripleks özel havuzlu villadan oluşuyor.

Konutlar, Gündoğan’ın mavi bayraklı harika kum plajı ve turkuaz denizi ile merkeze 300 mt, Bodrum merkeze 23 km, Bodrum Milas Havaalanı’na 50 km uzaklıkta.

Zen Evleri projesinde villalar tamamlandı ve yaşam başladı. Kalan son konutlar şanslı sahiplerini bekliyor. Mevcut ev sahipleri arasında son üç yılda 200 projeye imza atan, Bağdat Caddesi ve civarlarındaki inşaatların yarısını projelendirerek caddenin yeni kimliğini belirleyen mimar Ahmet Erkutoğlu da yer alıyor.

Yüksek inşaat kalitesi anlayışına sahip villalar, deprem yönetmeliğine uygun statik proje ve mimariyle üretiliyor.

Yalıtımının çok iyi oluşu, her açıdan güneş ışığını alımı, evleri dört mevsim yaşanabilir kılıyor.

Tüm evler, akıllı ev otomasyon sistemine sahipken iklimlendirme için de Daikin VRV sistemi kullanıldı.

Evlerin iskan ruhsatı ve mülkiyet tapuları alındı.

Projenin Gündoğan’daki diğer projelerden önemli farkı fiyatı; çünkü proje sahipleri inşaat şirketi değil, Gündoğan’lı bir aile. Bir milyon yüz bin dolar (1.100.000 $) ile bir milyon dört yüz bin dolar (1.400.000 $) fiyat aralığında satışa sunulan konutların exper değerleri de çok yüksek; konutlara, yüzde doksan (%90) kredi verilebilir.