Teos Life Residence fiyat bilgisi

İzmir’in sakin şehri olan Seferihisar ilçesinde, OnHas Yapı şirketi tarafından hayata geçirilen Teos Life Residence konut projesi, toplam 8 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

5 blokta toplam 44 adet daireden oluşan konut projesindeki bloklar, 4 katlı olarak tasarlanmış durumda bulunuyor. Sadece 3+1 tipte dairelerin olduğu konut projesinde, dairelerin büyüklükleri 110 metrekare ila 165 metrekare arasında değişiyor.

Sahiplerine hemen teslim edilebilen konut projesinin yüzde 78’i satıldı.

Teos Life Residence projesi ödeme planı

Konut projesindeki 3+1 tipteki konutların fiyatları 389 bin TL’den başlıyor. Projedeki bütün konutlar, banka kredisine uygun durumda bulunuyor.

Konut projesinde; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, SPA, kafe, sinema, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, merkezi uydu sistemi, güneşlenme terası, masa tenisi ve bilardo gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği bulunuyor.

Ankastre beyaz eşyalarla donatılan Teos Life Residence projesinde intercom sistemi de var. Isıtma sistemi olarak merkezi sistemin tercih edildiği projede, dairelerde ısı pay ölçer de yer alıyor. Asansörlü olan konut projesinde, dairelerde split klima da mevcut durumda.

Kapıcı hizmetinin de oldupu konut projesi, şık ve modern tasarımıyla ilgi görüyor. Ailelere uygun bir şekilde tasarlanan konut projesi, konforlu yapısı sayesinde çok talep görüyor.

Teos Life Residence projesinin konumu neresi?

Seferihisar’ın ilk ve tek rezidans konseptli projesi olma özelliği taşıyan konut projesi, İlçe Jandarma Komutanlığı’nın hemen yanında yer alıyor. Şehir merkezine 1 kilometre, Sığacık’a 7 kilometre, Teos Antik Kenti’ne yaklaşık 7 kilometre, otoban gişelerine 17 kilometre, Güzelbahçe’ye 20 kilometre, Urla’ya 30 kilometre mesafede bulunan konut projesi, Seferihisar Cad. İlçe Jandarma Komutanlığı hizası No: 114 Seferihisar/İzmir adresinde yükseliyor.

Konut projesi ile ilgili bütün detaylı bilgilere 0232 238 0 600 numaralı telefondan ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın