Rumeli Hill fiyat bilgisi

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, Çelebi Group şirketi tarafından hayata geçirilen Rumeli Hill konut projesi, toplam 5 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

Toplam 2 adet bloğun yer aldığı konut projesi, zemin+5 katlı olarak tasarlandı. Toplam 36 adet daireden meydana gelen projedeki tüm konutlar 3+1 tipte. Projedeki tüm konutlar brüt 150 metrekare, net ise 135 metrekare büyüklüğe sahip durumda bulunuyor.

Yaklaşık yüzde 85’i satılmış durumda olan konut projesi, sahiplerine hemen teslim edilebilir durumda bulunuyor.

Rumeli Hill projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki dairelerin fiyatları, 335 bin TL ila 355 bin TL arasında bulunuyor. Konut projesindeki dairelere banka kredisi kullanarak sahip olabilmek mümkün. Bunun dışında, konut projesinde kişiye özel ödeme planları oluşturarak da daire sahibi olunabiliyor.

Konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

Konut projesi sosyal donatıları

Rumeli Hill konut projesinde; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuklar için oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kameriye, açık otopark, yürüyüş parkuru ve masa tenisi gibi çeşitli sosyal donatı olanakları var.

Akıllı ev sistemiyle donatılmış durumdaki konut projesinde, asansör ve balkon da mevcut. Konut projesinde klima altyapısı ve yerden ısıtma sistemi de var.

Konut projesindeki bütün daireler, Çelebi Group tarafından garantilendi. Tüm daireler, sahiplerine 2 yıllık garanti belgeleri ile birlikte teslim edilecek.

Konut projesinin konumu neresi?

Rumeli Hill konut projesi, Bursa’nın gelişen bölgelerinden Görükle Göçmen Konutları mevkiinde yer alıyor. Butik proje; üniversite, hastane, okul, alışveriş merkezleri ve toplu ulaşım olanaklarına oldukça yakın bir noktada bulunuyor.

Bütün dairelerin oturuma hazır durumda olduğu konut projesi, Balkan Mah. Orhangazi Sok. Nilüfer/Bursa adresinde konumlanıyor.

Konut projesi ile ilgili bütün detaylı bilgilere 0224 441 11 10 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın