Sur Yapı’dan Altın Gibi Kampanya

Sur Yapı; konut, dükkân ve ofis sahibi olmak isteyenlere yönelik “Altın Gibi” bir kampanya başlatıyor. Kampanya kapsamında, firmanın 16 projesinde cazip fiyat ve taksit seçenekleri sunuluyor. 15 Ocak tarihine kadar geçerli olacak kampanya, stoklarla sınırlı bulunuyor.

Ziraat Bankası, KONUTDER’in bir süredir yaptığı çağrılara olumlu yanıt verip konut kredisi faizlerini yüzde 1.98’den yüzde 1.78’e çekti. Bankanın müşterisi Sur Yapı da vade maliyetinin yüzde 0.80’i karşılayarak, yeni kampanyasından faydalanmak isteyen alıcılara vade oranını yüzde 0.98 olarak yansıtma kararı aldı. VakıfBank’ın da sürece dahil olmasıyla birlikte, İstanbul ve Antalya’daki Sur Yapı projelerinden ev, dükkân ya da ofis satın alan müşteriler, Ziraat Bankası ve VakıfBank’tan aylık yüzde 0.98 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle konut kredisi kullanabilme imkânına sahip olacak.

Ara ödemelerini peşin yapmayı düşünen müşteriler için de cazip indirimler mevcut. 12, 24 ve 36’ncı aylarda ara ödemelerini birinci gününde yapan müşterilere, peşin ödedikleri her 100 bin TL için 30 bin TL ekstra indirim yapılacak. Buna ilaveten tamamı peşin ödemelerde ise %30 indirim imkânı bulunacak.

“Altın Gibi Kampanya”ya katılan projeler şunlar: Semt Bahçekent, Topkapı Evleri, Bahçeyaka, Tempo City, Mirage Cadde Dükkanları, Axis İstanbul Ofis, Excellence Koşuyolu, Lavender, Muhit, İlkbahar, Gölbahçe, Exen İstanbul, Şehir Konakları, YeşilMavi ve Tilia.

İstanbul’daki projelerden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 5 peşinat, 3 ay sonra yüzde 10 ara ödeme, 3 yıl içinde her yıla yüzde 10’luk ara ödemeler ve kalan tutara yüzde 0.98’lik kredi faiz oranı avantajlarından yararlanma fırsatına sahip olacak.

İstanbul’daki projelerin dışında, Sur Yapı’nın Kepez-Santral bölgesindeki Antalya Projesi’nden de cazip ödeme imkânlarıyla konut, ofis ve dükkân satın alabilecek. Alıcılar; %15 peşinat, 3 yıl için her yıla yüzde 10’luk ara ödemeler, kalan tutara 120 ay vadeli, yüzde 0.98 faiz oranıyla 1.350 TL’den başlayan taksitlerle ödeme seçeneklerinden yararlanabilme imkânına sahip olacak.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın