Sur Yapı Türkiye’nin en çok satış yapan şirketi

Real Estate Stars 2018 ödülleri sahiplerini buldu. Ödül töreninde 7 kategoride gayrimenkulde lider olan şirketler ödüllerin sahibi oldu.

Real Estate Stars’da konuşan Baymak CEO’su Ender Çolak, Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip iklimlendirme markası olarak son 5 yıldır 1500’ün üzerinde konut projesinde yer aldıklarını söyledi. Çolak; “Dünyada yenilenebilir ve temiz enerji kullanımına yönelim, inşa ve tasarım süreçlerinde ciddi değişikliğe yol açıyor. Avrupa’da 2020 itibarıyla inşa edilecek yeni binaların %100 Sıfır Enerji Tüketen Binalar olması için hazırlanan nZEB direktifi giderek etkin bir hal alıyor. Diğer yandan G20 ülkelerinin 2030’daki hedefi konut ve ticari binalarda kullanılan elektriğin yenilenebilir enerjiden elde edilmesi ve yenilenebilir enerjinin toplam enerji tüketimindeki payını iki katına çıkartılması. Avrupa’da gündemde olan Enerji Ajandasına göre, yeni yapılan evlerin doğalgaz şebekesine bağlanmaması ve ısıtma ihtiyacının artık elektrik ile çalışan cihazlarla karşılanması hedefleniyor. Bu dönemde de ısı pompası teknolojisi tüm gayrimenkul sektörünün değişen ve gelişen yapısına katkı sağlayacak. BDR Thermea ve Baymak olarak bizler de bu strateji doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Törende Türkiye’nin En Çok Satış Yapan Şirketi olan Sur Yapı, ödülünü Baymak CEO’su Ender Çolak’tan aldı. Sur Yapı’yı Sinpaş, Mesa, Dağ Mühendislik, Tahincioğlu, Folkart, Avrupa Konutları Artaş, Seha Yapı, Fuzul ve Nef izledi.

Bir Cevap Yazın