Sur Yapı Antalya’da düşük faizle ödeme

Antalya’nın Kepez ilçesinde, Sur Yapı inşaat firması tarafından hayata geçirilen Sur Yapı Antalya konut projesi, toplam 1 milyon 300 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor.

Bir kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilen projede, 19 bin adet konut mevcut durumda. Projede 1+1 tipte, 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daire seçenekleri alıcıya sunuldu. Projedeki 1+1 daireler 47 metrekare, 2+1 daireler 78,5 metrekare, 3+1 daireler 118,5 metrekare ve 4+1 daireler ise 186,5 metrekare büyüklüklerde tasarlandı.

Projenin Aralık 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Sur Yapı Antalya konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 219 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı Projede ilk etapta bin konut ön satışta. Projede yüzde 15 indirimden yararlanılıyor. Sonrasında ev tutarının yüzde 50’lik kısmı için 180 ayda 0.69 vade ile banka kredisi kullanabilmek mümkün. Kalan yüzde 50’lik kısım içinse inşaat şirketi bünyesinde 120 ayda 0.69 vade ile sabit taksitlerle ödeme yapılabiliyor.

Konut projesinin yaklaşık olarak yüzde 7,5’i satılmış durumda.

Sur Yapı Antalya konut projesi sosyal donatı özellikleri

Projede AVM, okul, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi çeşitli sosyal donatı özellikleri var. Su depolu ve hidroforlu olan projede jeneratör ve asansör de bulunuyor. Merkezi ısıtma sistemiyle ısıtılan konut projesinde dairelerde ısı pay ölçer de yer alıyor. Projenin 260 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılmış durumda olarak tasarlandı.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı.

Konut projesinin konumu neresi?

Sur Yapı Antalya konut projesi, Santral Mahallesi Kepez/Antalya adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 444 5 787 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın